• Nasze Biuro Warszawa ul. Połczyńska 21a
  01-377 Warszawa
  + 48 692 813 894
 • Nasze Biuro Poznań ul. Węglowa 1/3
  60-122 Poznań
  + 48 607 078 257
 • Napisz do nas

  Napisz do nas

  Odpowiadamy w 24h

W przypadku suchych odpadów polecamy maszyny IP. Należy przy tym jednakże pamiętać, że maszyny TT, służące również do odpadów mokrych i mieszanych, zapewniają wyższy współczynnik redukcji objętości odpadów, a co za tym idzie wyższe oszczędności. Dążąc do osiągnięcia wyższych oszczędności przy odpadach wyłącznie suchych, należy również wziąć pod uwagę maszyny z serii TT.

W przypadku takich odpadów właściwym rozwiązaniem są maszyny TT. Pozostaje dobrać odpowiedni rozmiar do warunków przestrzennych w firmie, mając na uwadze, że im większa maszyna, tym większy jest jej współczynnik redukcji objętości odpadów, a tym samym wyższe oszczędności. Wielkość maszyny rośnie wraz z liczbą w nazwie maszyny. TT100 to najmniejsza maszyna, TT240 jest maszyną największą, zapewniającą najwyższy współczynnik redukcji objętości i oszczędności na wywozie odpadów z firmy.

Współczynnik redukcji objętości odpadów jest w prostym przeliczeniu współczynnikiem, o który zmniejszone zostaną opłaty za wywóz śmieci. Sytuacja ta może ulec zmianie w zależności od szczególnych uwarunkowań w firmie.
Oszczędności można obliczyć samodzielnie za pomocą naszego kalkulatora, znajdującego się pod adresem www.cubecompactors.pl/oszczednosci
Możecie Państwo również zlecić nieodpłatne wykonanie obliczeń dla Państwa firmy, kontaktując się z nami pod adresem: biuro@cubecompactors.pl.

Worki do naszych zgniatarek wykonane są z polietylenu dużej gęstości (HDPE) o grubości 100 mikronów. Dokładne wymiary worków dla każdej zgniatarki podane są w instrukcji obsługi. Można je zamówić w naszej firmie lub u dowolnego producenta materiałów foliowych.

Worki zamykane są jeszcze w komorze tak, żeby możliwe było jej opróżnienie poprzez przechylenie komory. Worek należy związać. Można to zrobić za pomocą drutu oraz naszego narzędzia, które dołączane są do każdej zakupionej zgniatarki (1000 szt. drutu do związywania worka oraz 1 przyrząd).

Nasze zgniatarki działają podłączone do zwykłego gniazdka elektrycznego i zużywają mniej energii niż odkurzacz domowy.

Korzystanie z naszych zgniatarek jest banalnie proste i nie wymaga szkolenia w tym zakresie. Szczegóły użytkowania dostępne są w instrukcji obsługi. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie: www.cubecompactors.pl/funkcje-zgniatrek/

Zgniatarki z naszej oferty mogą stać na świeżym powietrzu pod warunkiem ochrony przed wilgocią i deszczem oraz temperatury nie przekraczającej –5 st.C…

[FM_form id="1"]