Zgniatarki do śmieci

Optymalizacja kosztów jest dziś standardem nowoczesnego zarządzania firmą.
Nowoczesne rozwiązania w zakresie oświetlenia i ogrzewania oraz korzystanie z elektronicznych wersji dokumentów pozwala na osiągniecie zauważalnych oszczędności.

Zgniatarki do śmieci przynoszą nowe możliwości znaczących oszczędności. Firmy, które zdecydowały się na zakup zgniatarek lub belownic do śmieci, notują oszczędności od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych rocznie.
Opłaty za wywóz śmieci w firmie wzrastają w Polsce systematycznie. Zapowiadają się kolejne podwyżki. Wysokość opłat za odbiór odpadów z firmy zależy bezpośrednio od ich objętości. Ilość śmieci dyktuje liczbę i pojemność koszów na śmieci oraz częstotliwość ich opróżniania przez zakład.
Naturalnym rozwiązaniem jest poszukiwanie rozwiązań zapewniających redukcję objętości odpadów, a tym samym obniżenie opłat za wywóz śmieci.

Zgniatarki do śmieci dostępne są na polskim rynku od kilku lat i cieszą się coraz większą popularnością. Dopiero jednak rok 2016 przynosi przełomowe rozwiązania w tym zakresie.
Maszyny, które dostępne są od 2016 roku zapewniają o wiele wyższe oszczędności dzięki najwyższemu stopniowi redukcji objętości śmieci. Są również estetycznie wykonane i szczelne, co pozwala na wyprowadzenie ich z wyodrębnionych pomieszczeń i odzyskanie cennego miejsca w firmie.
Dają one również możliwość zgniatania odpadów zarówno suchych jak i mokrych, zapewniając znaczne oszczędności w branży horeca.
Dzięki swojej mobilności mogą one być używane w dowolnym miejscu, w którym są aktualnie potrzebne.

Szczegółów dowiesz się na stronie www.zgniatarki.com.pl